evtekstilciniz.com yayında youmlarınızı almak istiyorum.

SEOPek

OpenCart-TR
iyi günlerde kullanın. güzel olmuş.

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
Arkadaşlarım merhaba, sitemle uzun zamandır uğraşamıyordum. Kontrolümde sitemin hacklendiğini gördüm :)) Sanırım Ftp de config.php dosyalarının CMOD kısmını 777 yapmıştım öylece kalmıştı ama üstadlar daha iyi bilirler bu benim şahsi fikrim.

Şimdi yeniden tasarımla uğraşıyorum. Siz değerli arkadaşlarımın fikri benim için önemli site daha bitmedi çok şeyi değişecek ama genel itibariyle site tipi böyle olacak. www.evtekstilciniz.com yorumlarınızı bekliyorum

kursadberkkan

OpenCart-TR
Üstad şahsi fikrim malum siteyi tasarlarken bir çok alışveriş sitesini gezip onlardan örnek almaya ya da fikir edinmeye çalışıyoruz...

Benim gördüğüm sitedeki promosyonların insanın gözünün içine sokar gibi gösterilmesi...

Böyle yapın demiyorum belkide doğru değildir ama bence alışveriş sitesinde birden fazla bölümde görsel olarak fiyat indirimine dair resimler yer almalı...

Yani yani bir ürün 200 tl ise üzerine çizik atılıp 175 tl gibi güzelde bi resim hazırlanıp koyulabilir...

Mesela branşınız tekstil sanırım, bununla ilgili "Şok şok şok perdelerde %70'e varan indirimler" gibi güzel ve dikkat çekici resimler koyulabilir...

Saygılar

Bu arada fark ettim sitenizin hacklendiğini belirtmişsiniz nasıl olmuş belirtirseniz bizde önlemimizi alalım

Saygılar

Ya dayanamadım yine yazıyorum aklıma geldi :)

Sitenizde bulunan sağ üstte sepetin altındaki bizim most view'e benzer bir şey yapmışsınız çok çok güzel olmuş bunun hakkında bizi bilgilendirirseniz seviniriz...

Zira gözüm kaldı :) (Açık bir itiraf ama maşallah dedim)

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
Arkadaşım yorumun için tşk ederim. Siteyi tasarlamaya devam ediyorum daha değişiklikler gelecek. Fikirlerini değerlendirmeye alırım. Sepetin altındaki kayan resimleri soruyorsan o opencartta sitede mavcut yaslider diye araştır modülü görürsün. Ordan yapabilirsin kim çıkartmışsa ona tşk etmemiz lazım. Sitenin hacklanmesi konusunda bende pek birşey bilmiyorum açıkcası. Anadizindeki ve admin klasörünün içindeki config.php dosyalarının CMOD kısımlarını 444 yaptım şimdliik sanırım o biraz koruyor zaten siteden bu konuda yardım istiyeceğim sitemizi daha gyüvenli nasıl yaparız diye bir soru soracağım

blue021433

OpenCart-TR
slckflz' Alıntı:
Arkadaşlarım merhaba, sitemle uzun zamandır uğraşamıyordum. Kontrolümde sitemin hacklendiğini gördüm :)) Sanırım Ftp de config.php dosyalarının CMOD kısmını 777 yapmıştım öylece kalmıştı ama üstadlar daha iyi bilirler bu benim şahsi fikrim.

Şimdi yeniden tasarımla uğraşıyorum. Siz değerli arkadaşlarımın fikri benim için önemli site daha bitmedi çok şeyi değişecek ama genel itibariyle site tipi böyle olacak. www.evtekstilciniz.com yorumlarınızı bekliyorum

Aynı şekilde Pazar günü benimde sitem hacklendi. Hackleyen kişi aslında beni uyarmış sitede açıklar var herkes benim kadar iyi niyetli olmayabilir araştır ve açıklarını kapat diye yazmış gavur. Pazar akşam saatlerinde tekrar açıldı site.
Nasıl bir yöntemle nasıl bir yol izleyerek sitemizi güvenli hale getirebiliriz ?

racerkin

OpenCart-TR
Arkadaslar Smrel temanin 1.5.1.3 icin elinde olan varsa paylasabilir mi?