opencart tema yukleme sorunu

mdemir

OpenCart-TR
merhaba arkadaslar

opencart sistemime yüklediğim temam butun ugraslarıma ragmen hata veriyor.
ayarlamalarınımı yapamadım bilmiyorum.

yeniden yeniden denememe rağmen olmadı.

tema yuklemede yardımcı olacak bir arkadas varsa memnun olurum. konu altından ya da pm yolladığınızda linki ve kullanıcı bilgilerini yollayacağım.

yardım edebilecek birini arıyorum ...

ysbozkurt

OpenCart-TR
merhaba istersenız yardımcı olabılırız ucretlı olarak

esarpderyasi

OpenCart-TR
RedWhite27 hocam gercekten tsarımınız cok guzel olmus bende aynı tasarımlı bır sıte yapım asamasındayım yardımcı olurmusnuz? esarpderyasi@hotmail.com uzerınden maıl atarsanız sevınrım?

bu hazır bır temamu http://www.tumsarf.com yoksa kendınız farklı tema uzerınde oynamamı yaptınız hocam bıldgım kadarıyla bu sekılde bır tema yok ama ?

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
esarpderyasi' Alıntı:
RedWhite27 hocam gercekten tsarımınız cok guzel olmus bende aynı tasarımlı bır sıte yapım asamasındayım yardımcı olurmusnuz? esarpderyasi@hotmail.com uzerınden maıl atarsanız sevınrım?

bu hazır bır temamu http://www.tumsarf.com yoksa kendınız farklı tema uzerınde oynamamı yaptınız hocam bıldgım kadarıyla bu sekılde bır tema yok ama ?

merhaba, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkürler. :sleepy: temamız hazır satılan bir şablondur fakat kodlar üzerinde çok fazla oynama yapıldığından orjinaliyle arasında oldukça fark oluştu! aşağıdaki linkten orjinal halini inceleyebilirsiniz.
http://demo.bossthemes.com/cleverbuying

Aslında son zamanlarda oc temalarını en uygun fiyattan satan themeforest.net üzerindeki, özellikle html5 ve css3 kodlamasıyla hazırlanan şablonlar bence üzerinde hiç oynama yapmadan kullanabileceğimiz hale geldiler, fakat biraz kod ve photoshop bilgisi yok ise malesef en güzel şablon bile kişinin elinde öylece kalıyor. hatta bazıları gayet güzel temaları berbat hale getirebiliyor, oc temalarının gelişmesiyle birlikte kurulumu ve kullanımıda çok farklı boyutlara ulaşmakta, bu yüzden öncelikle oc sistemini, daha sonra yeni nesil kodlamalarla hazırlanan oc şablonlarının kullanımını ve kurulumunu kimseye ihtiyaç duymadan çözmek gerekiyor. az öncede bahsettiğim gibi biraz kod ve photoshop bilgisi en kötü temayı bile harika bir hale sokabilir, tabi biraz da hayal gücünüze bağlıdır.

ne üzerine bir ticaret yapacağınızı ve varsa web site adresinizi mail üzerinden bana yazarsanız elimden geleni yaparım ;)

ozkanwap

OpenCart-TR
RedWhite27' Alıntı:
esarpderyasi' Alıntı:

merhaba, öncelikle güzel yorumunuz için teşekkürler. :sleepy: temamız hazır satılan bir şablondur fakat kodlar üzerinde çok fazla oynama yapıldığından orjinaliyle arasında oldukça fark oluştu! aşağıdaki linkten orjinal halini inceleyebilirsiniz.
http://demo.bossthemes.com/cleverbuying

Aslında son zamanlarda oc temalarını en uygun fiyattan satan themeforest.net üzerindeki, özellikle html5 ve css3 kodlamasıyla hazırlanan şablonlar bence üzerinde hiç oynama yapmadan kullanabileceğimiz hale geldiler, fakat biraz kod ve photoshop bilgisi yok ise malesef en güzel şablon bile kişinin elinde öylece kalıyor. hatta bazıları gayet güzel temaları berbat hale getirebiliyor, oc temalarının gelişmesiyle birlikte kurulumu ve kullanımıda çok farklı boyutlara ulaşmakta, bu yüzden öncelikle oc sistemini, daha sonra yeni nesil kodlamalarla hazırlanan oc şablonlarının kullanımını ve kurulumunu kimseye ihtiyaç duymadan çözmek gerekiyor. az öncede bahsettiğim gibi biraz kod ve photoshop bilgisi en kötü temayı bile harika bir hale sokabilir, tabi biraz da hayal gücünüze bağlıdır.

ne üzerine bir ticaret yapacağınızı ve varsa web site adresinizi mail üzerinden bana yazarsanız elimden geleni yaparım ;)

bir süre önce deneme amaclı acmıs oldugum siteyi cok kısıtlı olması nedeniyle degistirmek istiyorum localhost kullanmak yerine domainlerimden birisini kullanmaya karar verdim, once modül uyumluluğu ve cesitliliği daha cok oldugunu dusunerek 1.5.5.1 i kullandım sonra 1.5.6.4 e gectim, şuan 1.5.6.4 de journal v2 tema ile resmen bogusuyorum. quickinstall olmadıgı icin tam olarak kurulmadı sanırım.
birkac soru, destek vs vs vs talep ediyorum :(
1- 1.5.6.4 türkce dil dosyalarının hangisi daha saglıklı.
2- journal v2 yi standart kurulum olanlardan birisinin uzerinemi yoksa farklı bir temanın quickinstall inin uzerinemi kurmak dana iyi olur? ( lazbakkal duzenlemesi yada omart teması gibi )

sonucta ortaya cıkacak sitede mobil desteginin olması, netgsm nin sms modulu olmadıgı icin iletimerkezinin modulu, qrcod, seo, vb modullerin calısabilecegi birşey olması gerek.
aslında journal teması demodaki gibi yüklemniş olsa gerisini halledebilecegimi düşünüyorum bunun için atlamıs oldugum biryer olabilirmi?
bu arada tumsarf.com telefonda biraz karısıyor fakat diger platformlarda cok güzel olmus. :)

hasmentorcu

OpenCart-TR
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım.Yeni konu açmak yerine hazır açılmış bir konunun altına yazmak istedim.Haftalardır uğraşıyorum fakat elimde ki tema dosyalarını ftp ile atınca site ve admin panelim açılmıyor,hata da vermiyor.Beyaz bir sayfa ile karşılaşıyorum.Bu konu ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?
Saygılarımla.

somara

OpenCart-TR
Merhaba
son zamanlarda 6-7 tane tema yükledim. doğru yere yüklediğime eminim ama admin panelde hiç birisini görüp aktif edemedim.
ne yapmam lazım ?