ALT KATEGORİLER Parantez içi ürün sayısı

CORENDON

OpenCart-TR
arkadaşlar kategoriler bölümünde bütün ürünlerde şu sorunla karşılaşıyorum
aşağıdaki fotoğrafdaki gibi 5x5 ürün varsa üstte 10 yazacağına hep iki katı yazıyor 20 yazıyor

bu neden oluyor normalda 10 yazması gerekirken 20 yazıyor bu durum öteki alt kategorilerdeki ürünlerdede oluyor. nasıl düzeltebilirim bu durumu?

orkM7X.jpg

CORENDON01

OpenCart-TR
tasarimcenter' Alıntı:
alt kategorideki urun sayisi + ana kategorideki urun sayisi toplamini aliyor. Kolay gelsin
evet açıklayıcı olmuş bende tahmin ettimde. bu durumu nasıl düzeltebilirim ? yani alt kategori sayısı 5+5 = 10 Ana kategoridede 10 yazması gerekirken 20 yazıyor bunu nereden düzeltebilirim?

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
Bunu urun eklerken sadece alt kategoriyi eklerseniz duzeltebilirsiniz... bunun disinda duzeltmek icin kategori modulleri var bunlardan yararlanabilirsiniz...

CORENDON01

OpenCart-TR
if ($product_total > 0 ) { $product_total = round($product_total / 2); }
böyle bir kod yazdım fakat bu kodda Ana kategoriyi bölmüyor onun altındaki Alt kategorileri bölüyor koddamı hata yapıyorum
dosyayıda buldum
/catalog/controller/module/category.php
bütün olay bu dosyada bitiyor.
yukarıda yazdığım kodu düzeltmemde yardımcı olabilecek varmı? yazdığım kod sadece alt kategorilere etki ediyor yani yukarıdaki fotoğrafda 5+5 yazan kısımlara etki ediyor yukarıdaki 20 ye etki etmiyor nerede değişiklik yapmam gerekiyor