alışveriş sepetimde fiyatı güncelleyebilme?

nco_90000

OpenCart-TR
merhaba..başlıkta da belirttiğim gibi alışveriş sepetimde ki fiyatı güncelleyebilmek istiyorum.Sebebi de alışveriş sitemde ikinci bir mağaza daha oluşturdum ve bu mağazayı da pazarlamaya bakan arkadas kullanacak.ürünün fiyatını zaten ürünü eklerken giriyoruz.arkadaş pazarlamaya gittiğinde ürünü seçecek ve sepete ekleyecek sepetin içinde miktar var ve bu miktar güncellenebiliyor işte burada pazarlamacı diyelimki ürün 100 tl ve pazarlık sonucu ürün 70 tl ye indirildi arkadaşımız hemen burada ürün fiyatını 70 tl yazıp güncelle butonuna basarak güncelleyebilecek.Bunu nasıl yaparım?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Merhaba, Mesajınızı inceledim Opencart Ürün Teklif Sistemi , Size Yardımcı Olabilir : Ürün Teklif Sistemi

detaylı bilgi konuda mevcut.

nco_90000' Alıntı:
merhaba..başlıkta da belirttiğim gibi alışveriş sepetimde ki fiyatı güncelleyebilmek istiyorum.Sebebi de alışveriş sitemde ikinci bir mağaza daha oluşturdum ve bu mağazayı da pazarlamaya bakan arkadas kullanacak.ürünün fiyatını zaten ürünü eklerken giriyoruz.arkadaş pazarlamaya gittiğinde ürünü seçecek ve sepete ekleyecek sepetin içinde miktar var ve bu miktar güncellenebiliyor işte burada pazarlamacı diyelimki ürün 100 tl ve pazarlık sonucu ürün 70 tl ye indirildi arkadaşımız hemen burada ürün fiyatını 70 tl yazıp güncelle butonuna basarak güncelleyebilecek.Bunu nasıl yaparım?

nco_90000

OpenCart-TR
hocam tşk ederim ama ben alttarafı alışveriş sepetindeki fiyatı güncelleyecektim.bu 250 tl lik bi modül :D

nco_90000

OpenCart-TR
arkadaşlar yok mu bir çözümü?istedigim ürünün fiyatı zatern belli ama istendiğinde pazarlamacı kendi istedigi bir fiyatı girebilecek.Yani ürün sayfasında ürünün fiyatı kutu içinde çıkacak..yani düzenlemeye müsait olacak.ve pazarlamacı bu fiyatı silip kendi istedigi fiyatı girebilecek.Lütfen yardım